Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.11.2010 - 11:11
Rose: "Activision anlaşmayı bozdu"
Guns N' Roses'ın kurucu üyesi ve solisti olan Axl Rose, Activision'a Guitar Hero 3'teki anlaşmayı ihlal ettiği gerekçesiyle 20 milyon dolarlık dava açmaya hazırlanıyor.

Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı
Belirtilenlere göre Rose, Guitar Hero 3'te kullanılmak üzere Welcome to the Jungle isimli şarkı için Activision ile anlaşmaya vardı. Ama anlaşma sadece şarkıdan ibaretti. Yani GN'R grubundan hiç bir üyenin oyunda yer almaması gerekiyordu. Oysa ki Activision, GH3'ün baş karakterlerinden biri olarak Slash ile anlaşmaya varmış ve bu şarkıyı da Slash ile gözler önüne sermişti (Slash, GN'R'dan ayrılmıştı aslında, ama sonuçta eski bir GN'R üyesi ve oyunda şarkıyı çalarken de Guns N' Roses grubunun ismi geçiyor). Bu konu hakkında Activision'ın yalan söylediğini ve usülsüz davrandığını ileri süren Rose, firmaya 20 milyon dolarlık dava açmaya karar verdi.

Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×