Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.11.2010 - 11:11
Rose: "Activision anlaşmayı bozdu"
Guns N' Roses'ın kurucu üyesi ve solisti olan Axl Rose, Activision'a Guitar Hero 3'teki anlaşmayı ihlal ettiği gerekçesiyle 20 milyon dolarlık dava açmaya hazırlanıyor.

Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı
Belirtilenlere göre Rose, Guitar Hero 3'te kullanılmak üzere Welcome to the Jungle isimli şarkı için Activision ile anlaşmaya vardı. Ama anlaşma sadece şarkıdan ibaretti. Yani GN'R grubundan hiç bir üyenin oyunda yer almaması gerekiyordu. Oysa ki Activision, GH3'ün baş karakterlerinden biri olarak Slash ile anlaşmaya varmış ve bu şarkıyı da Slash ile gözler önüne sermişti (Slash, GN'R'dan ayrılmıştı aslında, ama sonuçta eski bir GN'R üyesi ve oyunda şarkıyı çalarken de Guns N' Roses grubunun ismi geçiyor). Bu konu hakkında Activision'ın yalan söylediğini ve usülsüz davrandığını ileri süren Rose, firmaya 20 milyon dolarlık dava açmaya karar verdi.

Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 02:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Axl Rose, Activision'a 20 milyon dolarlık dava açtı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×