B-17 Flying Fortress

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Eğer savaş esnasında düşmanınızın görüş açısını görmek istiyorsanız savaş sırasında size saldırıldığı anda “Z” ve “X” tuşlarına basarak düşman uçağına kilitlenin ve ardından “SHIFT+F1’e basmak suretiyle onun görüş açısından görebilirsiniz.
Motorlarınızda yangın meydana geldiğinde eğer yangın söndürücüleriniz yetersiz kalıyor ise ve motorunuz iyice alev almış ise hemen yere doğru dik bir biçimde 350-400 mph hızla inmeye başlayın motor sönecektir dikkat yere çakılmayın. Bu arada motorlarınızı düzenli bir biçimde kontrol edin zira eğer co-plotunuz vurulmuş ise size yardım mesajı gönderemeyecektir.

Savaş sırasında vurulmuş ve düşüyor iseniz kurluma şansınızı arttırmak için kendinize bir kanal seçin ve oraya inmeye çalışın, bu arada mürettebatınızı yaralı ise iyileştirmeye çalışın B-17 yi tek başına indirme şansınız oldukça zordur, birde düşüş sırsında MayDay mesajı gönderdiğinizde kurtulma şansınızı arttırmış olacaksınız.
B-17 Flying Fortress

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×