Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.05.2021 - 14:05
Left 4 Dead ekibi Turtle Rock firmasının uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Back 4 Blood yeni oynanış videosunda The Cleaners ekibi tanıtılıyor

Back 4 Blood karakterleri için bir tanıtım videosu yayınlandı ve bu videoda oyunda The Cleaners olarak adlandırılan bu ekibin öne çıkan özelliklerine yer verildiğini görüyoruz. Left 4 Dead oyunları ile hatırlayacağımız Turtle Rock stüdyosu tarafından geliştirilen oyun, uzun süredir geliştirilmesine karşın geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Bu yeni video ve karakterler hakkında firmanın yaptığı açıklama şu şekilde;

Back 4 Blood fragmanında "The Cleaners"ı tanıyoruz

Video, oynanabilir sekiz Cleaner’ın (Holly, Walker, Doc, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo ve Mom) her birini tanıtıyor ve arka planlarını, özelliklerini ve oyun içi yeteneklerini anlatıyor. Fragman ayrıca canavar Breakers, grotesk Ogres, çığlık atan Snitchers, yırtıcı Hags ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuncuların üstleneceği Ridden varyantları yelpazesine bir bakış sağlıyor.

Back 4 Blood Cleaners ekibi 

  • Holly –Ailesini Devil Worm’a kaptırdıktan sonra, Holly Forrester tüm enerjisini Cleaner olmaya yönlendirmeyi öğrendi ve ekibi bir arada tutan kişi olarak biliniyor. Çivili beyzbol sopasıyla kuşanıp, ona sevgiyle "Dottie" diyor, Holly'nin dayanıklılığı ve inatçı tavrı takımın moralini yükseltmeye yardımcı oluyor ve genellikle kıyametin karanlığında bir ışık olarak görülüyor.
  • Walker –Beş kardeşin en büyüğü olan Elijah Walker, çalışkan, mavi yakalı bir ailenin çocuğu olarak Evansburgh'da doğdu. Eski Ordu Korucusu ve savaş gören emektar, zengin bir ön cephe savaş deneyimi ile son derece yetenekli. Walker birkaç kelimelik bir adamdır, ancak konuştuğunda, dövüşe olan bağlılığına saygı duyan Cleaner arkadaşlarının dikkatini çeker.
  • Doc –Fort Hope'un ayakta kalmasında etkili oldu, ancak bu Doc'un Amerika'ya ilk geldiğinde beklediği hayattan çok uzaktı. Son derece bağımsız olan Doc, kariyer için sosyal hayatı feda etti. Yıllar sonra nihayet Mom’da bir dostluk ruhu bulmuştu. Çöküş'ten sonra, Doc’un mantıksız tutumu ve pragmatik bakış açısı ona iyi hizmet etti. Doktor tutumuna alışması da biraz zaman alsa da, hiç kimse onun çok iyi bir doktor ve acımasız bir atışçı olduğunu inkar etmiyor.

Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı

  • Karlee –Collapse’ten bu yana Fort Hope'un eteklerinde hayatta kalan Karlee yalnızca kendine güvendi. Kimse onun hakkında pek bir şey bilmiyor ve bunda sorun yok. Başlangıçta en iyi ihtimalle bir baş belası ve en kötü ihtimalle bir yağmacı olarak görülse de, eylemleri defalarca hangi tarafta olduğunu kanıtladı. Şimdi Ridden yükselişteyken, hayatta kalanlarla birlikte savaşmayı seçti. İsmen bir Cleaner olmayabilir, ama tavrıyla bunu telafi etmekten daha fazlasını yapıyor.
  • Jim –Kimse Finleyville ve çevresindeki ilçeyi Jim gibi tanımıyor. Küçük yaşlardan itibaren babasıyla birlikte kırsala gider, en iyileriyle avlanır ve tuzak kurardı.  Ordudaki bir görevden sonra, yalnızca Collapse tarafından harap edildiğini görmek için eve döndü. Şimdi yerini en güvenilir Cleanerlar arasında buldu. Ekibiyle arka arkaya savaşmadığı zamanlarda, Ridden istilasının yolunu açmak için sevdiği Pennsylvania'nın kırsalında dolaşıyor.
  • Hoffman – Titiz bir birey, hevesli bir hazırlayıcı ve komplo teorisyeni. Enfeksiyon çıktığında, o ve annesi, dünyanın geri kalanı kaosa sürüklenirken fırtınadan uzaklaştılar. Annesi uykusunda öldükten ve malzemeleri bittikten sonra, Devil Worm dünyasıyla yüzleşmek için yatılı evinden ayrıldı. Howard Robert Hoffman gerçekten yetenekli ve iyi kalpli, takımın yararlı bir parçası olma konusunda ciddi bir istek duyuyor. Cleaners'ın bir parçası olarak, nihayet her zaman istediği aileye rastladı - sadece onu bulmak için zombi kıyametinden geçmek zorunda kaldı.
  • Evangelo – Takımdaki en genç ve en az deneyimli Cleaner olabilir, ancak hızlı öğrendiğini kanıtlanmıştır. Bir dövüşte iyi olmanın yanı sıra, Evangelo kendisini ekibin sadık ve güvenilir bir üyesi olarak kanıtladı. Özellikle gergin olduğunda çok konuşma eğilimindedir, ancak bir Cleaner olmak için gerekenlere sahip olduğunu göstermeye heveslidir.
  • Mom –Mom’un Finleyville'de hayatta kalanların sesi olmasına şaşıran tek kişi kendisiydi. Bir meydan okumadan asla kaçınmaz ve her zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendisinin yerine koyar. Yine de, otoriteyi bozmaya alışkın biri için, yeni keşfettiği sorumluluğu bazen onu tedirgin ediyor. Mom Cleanerlara güvenmesine rağmen, özellikle oğlunun ölümünden bu yana, diğer liderlerin stratejilerini birden fazla kez sorguladı. Mom’un amacı basit, Ridden'dan intikam almak.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 11:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2021 11:15
Gina g3ldi co opunuzada mopunuzada . Tlous gibi metro gibi bi başla devam et , arkadaşlarla oyun oynada ne biliyim oyunda odaklanmayi engelliyor , half lifede wardi bi zombi kasabasi kafasi kirik tüfekli bi adam wardi oyun dediğin hele korku oyunu tek kisi ilerle arada bi yoldaş cikar gerilim artar
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2021 10:12
Acilen Türkçe öğren.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 19:11
Serious sam 10 buda , durmadan zombi saldirisi tad vermiyör , düşmanlarda bi yerde sayili olmasi gerek , senin gibi oyunlara para wernem bb koçun
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 21:00
Oyunun Türkiye fiyatı pahalı olduğu için olabilirimi. En yüksek sürümü 1000 TL.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Back 4 Blood karakterleri için tanıtım videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×