Bad Boys geri geliyor!

Bad Boys geri geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 2.02.2018 - 02:01
Sevilen ikili tekrar karşımızda.

Michael Bay’in önderdiğinde 1995 ve 2003 yıllarında gösterilen giren Bad Boys (Çılgın İkili) film serisi, yapılan son açıklamalara göre geri dönüyor. Bad Boys For Life adını alan üçüncü filmin çekimlerine Ağustos ayında başlanacak. Yapımcılığını Sony Pictures’ın üstlendiği filmin yönetmenlik koltuğunda bu sefer Belçika’dan Adil El Arbi ve Bilall Fallah ikilisi oturuyor. Yapım ekibinin başında ise Jerry Bruckheimer olacak.

Bad Boys, sevenleri için üçüncü kez tekrar beyaz perdeye geliyor

Will Smith’in yoğun iş programı nedeni ile bir türlü çekimlerine başlanılamayan Bad Boys For Life filminin senaryosunu ise Chris Brember kaleme alıyor. Dedektif Mike Lowrey (Will Smith) ve Marcus Burnett (Martin Lawrence)’ın aksiyon ve mizah dolu hikayesini anlatan film serisi, ilk iki filmde 500 milyon dolar gişe elde etmişti. Gösterim tarihi henüz belli olmayan Bad Boys For Life filminin hikayesinin ne olacağını merak ediyoruz.

Son olarak Bright filmi ile sevenlerinin karşısına çıkan Will Smith, Netflix’in şaşırtıcı prodüksiyonu ile güzel bir performansa imza atmıştı. Başarılı oyuncu şu anda birden fazla filmin yapım sürecinde yer almakta.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 10:56
bed boyz bed boyz façıkarıdu façıkarıdu bey boyz
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2018 10:06
Bob Marley mezarda ters düz oldu
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 19:20
Öyle değil o

Bad Boys Bad Boys Vaçıganadu Vaçıganadu ena kamforyu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×