Bad Company 2: Vietnam'ın yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.11.2010 - 13:25
İlk geliştirici günlüğü yayımlandı
DICE tarafından Bad Company 2'ye DLC paketi olarak hazırlanan Bad Company 2: Vietnam'ın ilk geliştirici günlüğü videosu yayımlandı. Görüntülerde, yeni paket hakkında bilgiler verilirken, ayrıca oynanışa dair sahneler de yer alıyor. Vietnam, PC, PS3 ve X360 platformları için yıl sonuna doğru satışta olacak. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bad Company 2: Vietnam'ın yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×