Bad Company 2 'ye yeni haritalar yolda

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 8.11.2010 - 16:13
DICE, Battlefield: Bad Company 2'yi unutmuyor.

Battlefield: Bad company 2'nin yeni eklenti paketi Vietnam'ı beklediğimiz şu günlerde DICE'den Battlefield: Bad Company 2 için yeni  harita paketi duyurusu geldi.Yeni paketin ismi VIP Map Pack 7.

Bu paketi ilginç kılan durum ise ilk Bad Copmany oyunundan  "Oasis" ve "Harvest Day" isimli iki favori haritanın yeniden düzenleniş halinin bulunması. Paket PC, PS3 ve Xbox 360 için VIP kodu olanlara ücretsiz sunulacak.Paket için net bir çıkış tarihi verilmese de  aralık ayında kullanıma sunulması planlanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bad Company 2 'ye yeni haritalar yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×