Bad Company 2'de 2 gizli mod

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Bad Company 2'de 2 gizli mod


Köln’deki gamescom fuarında Electronic Arts ve Dice yeni aksiyon oyunları Battlefield: Bad Company 2 hakkında oldukça detaylı konuştu, fakat sadece multiplayer modu hakkında ki bu da temel olarak normal Battlefield prensibinin devamı olarak tüm binaların tamamen yıkılabilmesinden başka bir şey değil.

Fakat yapımcı Patrick Bach iki konu hakkında sessiz kaldı. Bunlardan biri tekli oyuncu modu. Battlefield: Bad Company 2 selefi gibi güçlü bir hikayeye sahip olacak. Detay vermekten kaçınan Dice, açıklamaların bu yılın ilerleyen zamanlarında yapılacağını belirtti.

İkinci konuysa şu: Multiplayer bölümü iki gizli modla genişletilecek. Selef oyundan bilinenler Conquest ve Gold Rush. Conquest ve Rush takım tabanlı bir oynanış sunacak. Fakat bu iki gizli modun illa takım oyununa zorlayacağı manasına gelmiyor. Daha fazla detay için beklemek gerekecek.

KAYNAK
Bad Company 2'de 2 gizli mod
gamestar.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 11:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bad Company 2'de 2 gizli mod

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×