Bad Company 2'ye yeni mod!

Emre Günen
Emre Günen 14.07.2010 - 11:38
Başarılı FPS'nin Onslaught Mod'u PC'ye de geliyor...
Call of Duty: Modern Warfare 2'nin en büyük rakibi olarak gösterilen Battlefield: Bad Company 2'nin PC'deki çoklu oyuncu modları içerisine bir yenisi ekleniyor. Yapımcı firma DICE, Onslaught isimli oyun modunun yakında PC için de yayımlanacağını resmen duyurdu.

Bad Company 2'ye yeni mod!
PC Gamer dergisine açıklama yapan yapımcı Patrick Bach, çıkış tarihi ya da fiyatı hakkında bir açıklama yapmamış olsa da yeni oyun modunun yenilik getireceğini iddia etti.

"Bad Company 2'ye yeni bir soluk getirmeyi planlıyoruz. 4 milyonun üzerindeki oyuncularımıza yeni deneyimler yaşatmak için sürekli çalışıyoruz" diyen Bach, takım çalışması üzerine kurulu oyun modunun çok ilgi çekeceğini öne sürdü.

Onslaught, PS3 ve Xbox 360 için haziran ayının sonunda piyasaya sürülmüştü. PC için ise henüz kesin bir tarih belirtilmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bad Company 2'ye yeni mod!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×