Bad Company 2'ye yeni mod!

Emre Günen
Emre Günen 14.07.2010 - 11:38
Başarılı FPS'nin Onslaught Mod'u PC'ye de geliyor...
Call of Duty: Modern Warfare 2'nin en büyük rakibi olarak gösterilen Battlefield: Bad Company 2'nin PC'deki çoklu oyuncu modları içerisine bir yenisi ekleniyor. Yapımcı firma DICE, Onslaught isimli oyun modunun yakında PC için de yayımlanacağını resmen duyurdu.

Bad Company 2'ye yeni mod!
PC Gamer dergisine açıklama yapan yapımcı Patrick Bach, çıkış tarihi ya da fiyatı hakkında bir açıklama yapmamış olsa da yeni oyun modunun yenilik getireceğini iddia etti.

"Bad Company 2'ye yeni bir soluk getirmeyi planlıyoruz. 4 milyonun üzerindeki oyuncularımıza yeni deneyimler yaşatmak için sürekli çalışıyoruz" diyen Bach, takım çalışması üzerine kurulu oyun modunun çok ilgi çekeceğini öne sürdü.

Onslaught, PS3 ve Xbox 360 için haziran ayının sonunda piyasaya sürülmüştü. PC için ise henüz kesin bir tarih belirtilmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 06:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bad Company 2'ye yeni mod!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×