Bağımsız Oyunlar Festivali Ödülleri'ne aday olan oyunlar açıklandı

Bağımsız Oyunlar Festivali Ödülleri'ne aday olan oyunlar açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 8.01.2020 - 10:55
Hangi oyunlar ödül alacak?

The Game Awards kadar olmasa da köklü bir geçmişi bulunan IGF (Independent Games Festival, Türkçe adıyla Bağımsız Oyunlar Festivali) etkinliğinde bu sene yine oyunlara ödüller verilecek. Şimdi ise etkinliğe dair yeni adaylar duyuruldu. Bağımsız oyunların yarıştığı kategoriler, normal oyun ödüllerinden biraz daha farklı.

Bağımsız Oyunlar Festivali Ödülleri'ne aday olan oyunlar açıklandı

Açıklanan adaylar şu şekilde,

Seumas McNally Büyük Ödülü

Eliza (Zachtronics)
A Short Hike (Adam Robinson-Yu)
Untitled Goose Game (House House)
Anodyne 2: Return to Dust (Sean Han Tani and Marina Kittaka)
Mutazione (Die Gute Fabrik)
Slay the Spire (Mega Crit Games)

Mansiyon Ödülü: Katana Zero (Askiisoft), Lonely Mountains: Downhill (Megagon Industries), Song of Bloom (Philipp Stollenmayer), Wide Ocean: Big Jacket (Turnfollow), Elsinore (Golden Glitch), Astrologaster (Nyamyam), Heaven's Vault (inkle) 

Görsellikte Mükemmellik

Mutaione (Die Gute Fabrik)
Knights and Bikes (Foam Sword)
Void Bastards (Blue Manchu)
Creature in the Well (Flight School Studio)
Eastward (Pixpil)
Stone Story RPG (Martian Rex/standardcombo)

Mansiyon Ödülü: Luna: The Shadow Dust (Lantern Studio), Eastshade (Eastshade Studios), Minute of Islands (Studio Fizbin), Katana ZERO (Askiisoft), Song of Bloom (Philipp Stollenmayer), A Short Hike (Adam Robinson-Yu), Creaks (Amanita Design)

Seste Mükemmellik

Observation (No Code)
Vectronom (Ludopium)
Astrologaster (Nyamyam)
Knights and Bikes (Foam Sword)
Mutazione (Die Gute Fabrik)
Untitled Goose Game (House House)

Mansiyon Ödülü: Afterparty (Night School Studio), Kind Words (lo fi chill beats to write to) (Popcannibal), Manifold Garden (William Chyr Studio), Alt-Frequencies (Accidental Queens), Don't Look (Don't Look Team), Lonely Mountains: Downhill (Megagon Industries), Tales From Off-Peak City Vol. 1 (Cosmo D) 

Tasarımda Mükemmellik

Katana Zero (Askiisoft)
Lonely Mountains: Downhill (Megagon Industries)
Slay the Spire (Mega Crit Games)
A Short Hike (Adam Robinson-Yu)
Elsinore (Golden Glitch)
Patrick's Parabox (Patrick Traynor)

Mansiyon Ödülü: Guildlings (Sirvo Studios), Nauticrawl (Andrea Interguglielmi); Blabyrinth (Sleeping Beast Games); Children of Morta (Dead Mage); Void Bastards (Blue Manchu); Untitled Goose Game (House House); Creature in the Well (Flight School Studio)

Hikaye Anlatımında Mükemmellik

Mutazione (Die Gute Fabrik)
Heaven's Vault (inkle)
Elsinore (Golden Glitch)
Wide Ocean: Big Jacket (Turnfollow)
Eliza (Zachtronics)
Lionkiller (Sisi Jiang)

Mansiyon Ödülü: American Election (Greg Buchanan), Night Call (Monkey Moon, BlackMuffin), Astrologaster (Nyamyam), A Short Hike (Adam Robinson-Yu), Adventures With Anxiety! (Nicky Case), Observation (No Code) 

Nuovo Ödülü

Tales from Off-Peak City Vol.1 (Cosmo D)
Infini (Barnaque)
The Space Between (Christoph Frey)
Life Tastes Like Cardboard (Demensa)
Promesa (Julián Palacios)
Song of Bloom (Philipp Stollenmayer)
The Longing (Studio Seufz)
Pagan: Autogeny (Oleander Garden)

Mansiyon Ödülü: Astrologaster (Nyamyam), Elsinore (Golden Glitch), Fit for a King (Brent Ellison & Tanya X. Short), My Exercise (Atsushi Wada, Ryoya Usuha, Nobuaki Doi), Where the Bees Make Honey (Brian Wilson), Smile For Me (Gabe Lane and Yugo Limbo / LimboLane) 

En İyi Öğrenci Oyunu

Orbital Bullet (SmokeStab)
A Juggler's Tale (kaleidoscube)
Forgotten (Mutiny Games)
Neon Beats (OKYO Games)
Bore Dome (Goblin Rage)
Nothing in Sight (Nothing in Sight Team)

Mansiyon Ödülü: Unhatched (Filip Loster); Du Rejser (You Travel) (Victor Selnæs Breum + Katinka); Trail Mix (Puzzsoft); Where the Bees Make Honey (Brian Wilson); Northbound (Johannes Köberle & Arno Justus); Evergreen Blues (David Su and Dominique Star)

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir