Bağımsız yapım The Novelist çıktı

Rafet Kaan Moral
Rafet Kaan Moral 11.12.2013 - 14:43
Kent Hudson'ın yeni projesi!
Deus Ex: Invisible War ve BioShock 2 gibi önemli yapımlarda yer alan, BioShock: Infinite ve Dishonored gibi yapımlarda da danışmanlık yapan Kent Hudson’un Orthogonal Games’in çatısı altında yapımcılığını üstlendiği kendi bağımsız macera oyunu The Novelist, oyuncuların beğenisine sunuldu.

Hikâye üç kişilik bir ailenin yerleşim birimlerinden uzak bir tatil evine yerleşmesi ile başlıyor. Aile, burada yeni bir başlangıç yapmak niyetindedir. Ailenin bilmediği ise evde yalnız olmadıklarıdır. Evde bizlerin kontrol ettiği bir hayalet vardır ve Paranormal Activity’nin aksine bu hayalet – varlık iyi niyetlidir. Hayalet, ailenin yaşadığı çatışmalara veya bireysel sorunlara müdahale etmekte, gerekli gördüğü şekilde onlara yardım etmeye çalışmaktadır ve verilip uygulanan her karar bir sonraki bölümü etkilemektedir.

PC ve Mac için çıkan The Novelist ilk bakışta zayıf grafikleri ile olumsuz bir etki yaratsa da farklı içeriği ile dikkat çekiyor.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 11:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bağımsız yapım The Novelist çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×