Bağımsız zombi temalı strateji oyunu SwarmZ, 29 Kasımda çıkacak

Furkan Güler
Furkan Güler 27.11.2019 - 14:12
Güzel bir bağımsız oyun daha.

Kickstarter döneminden başarıyla geçen bağımsız oyun SwarmZ, 29 Kasım'da Steam üzerinden satışa çıkmaya hazırlanıyor. 100 bin zombiye karşı mücadele verdiğimiz oyun, kule savunma mekanikleri içeriyor. Taktiksel ve sandbox öğeleriyle bezenen oyunun sistem gereksinimleri de yayınlandı. Yayınlanan sistem gereksinimlerine baktığımızda oyunun pek zorlamayacağını söyleyebiliriz. 

Bağımsız zombi temalı strateji oyunu SwarmZ, 29 Kasımda çıkacak

Oyunun Steam sayfasında yazan özeti ise şu şekilde,

100.000 zombinin çevrelenmesinin nasıl bir şey olduğunu biliyor musunuz? Bunu öğrenmek üzeresin! Birimlerinizi akıllıca yerleştirerek büyük zombi sürülerine karşı koyun. Bebeği ne pahasına olursa olsun koruyun! Bu küçük şey, insanlığın tek umudu olabilir.

SwarmZ, ekranda 100.000'den fazla zombiyi deneyimlemenizi sağlayan ultra yüksek performanslı özel yapım kalabalık işleme sistemine güveniyor!

SwarmZ sistem gereksinimleri

- İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha iyisi
- İşlemci: Intel Core i5 4590, AMD FX 8320 veya daha iyisi
- Bellek: 8 GB RAM
- Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P.
- DirectX: Sürüm 11
- Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bağımsız zombi temalı strateji oyunu SwarmZ, 29 Kasımda çıkacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×