Baldur's Gate: Dark Alliance

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Level seçmek ve görünmezlik için – Oyun sırasında  L+R+Y+Left (paddeki) basılı tutun ve Start'a basın.Bir menu karşınıza çıkacak ve böylece görünmezliği ayarlayabilecek ve istediğiniz level'a geçebileceksiniz.

“Drizzt Do'Undren” olarak oynamak için – Karakter seçimi yaptığınız ekranda L+R+Y+X  tuşlarına basılı tutun ve bir karakter seçin.Olması lazım.Eğer olmazsa (öyle bir ihtimal var) alternatif olarak oyunu “Extreme” zorluk derecesinde bitirin.

“Gauntlet” modu ve “Extreme” zorluk derecesini açmak için -  Oyunu herhangi bir karakterler herhangi bir zorluk derecesinde bitirin.Böylece “Gauntlet” modu açılacak.Bu modu da bitirdiğinizde “Extereme” zorluk derecesi de açılmış olacak.
Baldur's Gate: Dark Alliance

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×