Baldur's Gate: Enhanced Edition kazanma fırsatı! (4. gün)

Baldur's Gate: Enhanced Edition kazanma fırsatı! (4. gün)

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.11.2012 - 10:44
Soruyu bil efsaneye ortak ol!
Baldur's Gate hayranları müjde!

Masaüstü ve bilgisayar RPG severlerin hayran olduğu efsane oyun Baldur's Gate serisi bildiğiniz gibi Trent Oster ve ekibi tarafından, geliştirilmiş özellikleri ve yeni içerikleri ile Enhanced Edition olarak tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 30 Kasım'da satışa sunulacak olan oyun için eski kulağı kesikler şimdiden heyecanlı ve hazır, peki ya siz?

Baldur's Gate: Enhanced Edition kazanma fırsatı! (4. gün)
Eğer siz de bu oyunu yeni içerikleri ile tekrardan denemek istiyor veya adını sık sık duyduğunuz bu efsanenin tadına bakmaya niyetliyseniz işte size fırsat. Merlin'in Kazanı ve Beamdog'un ortaklaşa yaptığı bu yarışmamızda toplam tam 10 tane dijital Baldur's Gate: Enhanced Edition dağıtacağız. İki hafta boyunca sürecek olan yarışmamızda yapmanız gereken tek şey hergün yayınlanan sorularımıza cevap vermek olacak.

Kazananlar son gün açıklanacağı için, her gün sorulan sorulara doğru cevap vererek kazanma şansınızı da arttırabilirsiniz.

İşte bugünün (16.11.2012) sorusu:

Baldur's Gate şehrine adını veren efsanevi Forgotten Realms kaşifi/savaşçısının adı nedir?

Cevaplarınızı her zamanki gibi yarisma@merlininkazani.com adresine konu kısmına Baldurs Gate Yarışma yazarak adınız, soy adınız ve MK Kullanıcı adınız ile göndererek yarışmamıza katılabilirsiniz.

Herkese bol şans!

NOT:
Yarışmamız 13.11.2012 tarihinde başlayıp 23.11.2012 tarihinde sona erecektir. Yarışmaya 17.11.2012 cumartesi günü hariç hafta sonu ara verilecektir.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 01:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×