Baldur's Gate konsollar için Dark Alliance 2 ile geri dönüyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Baldur's Gate konsollar için Dark Alliance 2 ile geri dönüyor
Konsollar için Vivendi Universal Games ve Interplay firmaları yaptığı açıklama ile sevilen action/RPG türündeki oyun serisi Baldur's Gate'e yeni bir oyun olarak Dark Alliance 2'yi duyurdu. PS2 ve Xbox için hazırlanmakta olan oyunun bu bölümü Forgotten Realms dünyasında geçecekve 3rd Edition Dungeons&Dragons kurallarını takip edecek. Oyunda yeni ve değişik yaratıkların yanında ayrıca 5 tane daha yeni karakter eklenmiş olacak. Oyuna eklenen yeni gizli bölgelerin yanısıra oyunda kendi büyülü item'larımızı da yaratabileceğiz. Dark Alliance 2 için çıkış tarihi şimdilik Nisan sonları olarak gözüküyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Baldur's Gate konsollar için Dark Alliance 2 ile geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×