Balyozlu kurtarma oyun oldu

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Balyozlu kurtarma oyun oldu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kilitli kaldığı makam otomobilinden balyozla camının kırılarak kurtarılması ‘Erdoğan'ı kurtarmak' adlı oyunla internette.


Oyunda, karikatürize edilen Başbakan Erdoğan, balyozla otomobile vurularak kurtarılınca, “Berhudar ol evladım” diyerek teşekkür ediyor.


www.onpunto.com adlı internet sitesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın rahatsızlandıktan sonra götürüldüğü hastanenin önünde kilitli kaldığı makam otomobilinden balyozla kurtarılmasını oyun haline getirdi.


Oyun, acemiler ve ileri düzeyinde oynanabiliyor. Oyunda Başkan Erdoğan'ın kilitli kaldığı otomobile balyozla vuruluyor. Bu sırada, yandaki bir ibrede Erdoğan'ın kan şekeri yükseliyor. Başbakan, balyozla kurtarılırsa, oyuncaya “Berhudar ol evladım” diyerek teşekkür ediyor, ancak, balyozla kurtarma başarısız sonuçlanırsa, başı öne düşüyor ve ekrana ‘Şeker düştü kaybettiniz' yazısı geliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 15:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Balyozlu kurtarma oyun oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×