Bandai Namco yeni bir duyuru hazırlığında

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.07.2016 - 09:44
Gamescom'u bekleyin
Birkaç yıldır gerek Sony'nin katılmaması gerekse de firmaların yeterli duyuru saklamaması sebebiyle Gamescom fuarları en azından konferans bazında sönük geçiyor. Buna rağmen E3 takvimine yetişemeyen onlarca oyun duyurusunun da Gamescom'a saklandığını söyleyebiliriz. İşte bu sene bu oyunlardan birisi de Bandai Namco firmasından gelecek.

Tekken 7 ve Dragon Ball: Xenoverse 2 ile fuarda yer alacak olan firma yeni bir oyunun duyurusunu da bu fuarda gerçekleştirecek. Bu yeni oyunun batı odaklı olacağı belirtilmiş. Bu açıklama dışında detay verilmese de akıllara hemen Dark Souls yapımcılarının "batı odaklı" lafı geliyor.

Bandai Namco yeni bir duyuru hazırlığında
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
B777
B777 19.07.2016 18:22
Bloodborn - Prepare to Die Edition? :D :D :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Absolutebankai
Absolutebankai 19.07.2016 17:00
From Software'nin yeni bir oyun geliştirildiği açıklanımştı zaten ama... Bekleyeceğiz mecbur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bandai Namco yeni bir duyuru hazırlığında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×