Bandai Namco'dan gizemli yeni oyun mesajı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.11.2017 - 17:18
Sizce nasıl bir oyun duyurusu gelecek?

Bandai Namco, bugün yeni bir internet sitesi açarak yeni bir oyunun haberini verdi. Hakkında hiçbir bilgi verilmeyen bu oyun için açılan internet sitesinde bir mikrodalga fırın var ve üzerine tıkladığınız zaman biraz bekleyip kapağını açıyor ve içinden yumurta tarzı bir cisim çıkıyor. Sonrasında ise "10 days left " yani "10 gün kaldı" yazıyor. Oyun hakkında ne isim, ne platform, ne türü ne de çıkışı yazmakta. Bildiğimiz tek şey oyunun açıklanması için 4 Aralık'ı bekleyeceğiz.

Bandai Namco'dan yeni oyun geliyor

Meraklı hayranların detaylı incelemesinden sonra ve sitenin source kodlarını kurcaladıktan sonra yine de ortaya hiçbir bilgi veya ipucu çıkmamış. Oyun hakkında tek ipucu internet sitesinin linkinde bulunan "mhaoij" oldu. Peki bu ne demek? Bu kolayca My Tamagotci Forever mobil oyunu olabilir. Çünkü, dün çoğu ülkede yayınlanan oyun, Japonya için henüz duyurulmadı bile. Tabi ki bunun için Bandai Namco'nun site açma gibi bir zahmete gireceğini zannetmiyorum. Ne olursa olsun duyuru için 4 Aralık'ı bekleyeceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 19:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bandai Namco'dan gizemli yeni oyun mesajı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×