Bandai Namco'dan iki yeni Nintendo Switch oyunu geliyor.

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.12.2017 - 14:11
Dark Souls serisinden henüz ses yok.

Bandai Namco, Nintendo Switch platformu için iki yeni oyun duyurdu. Bir süredir ortalıkta gezen "Dark Souls serisi Nintendo Swtich'e mi geliyor?" sorusu için Bandai Namco henüz bir açıklama yapmadı. Bu yüzden duyurulan iki oyundan biri maalesef Dark Souls portu değil. Peki bu oyunlar neler? Duyurulan oyunlardan ilki Pac-Man Championship Edition 2 Plus olurken bir diğeri, My Hero Academia isimli manga ve anime hakkında ismi belirtilmeyen bir oyun olacak. Dark Souls collection için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Bandai Namco'dan iki yeni Nintendo Switch oyunu geliyor

Pac-Man Championship Edition 2'nin Plus sürümü olarak Nintendo Switch'e gelen oyun, Plus sürümüne özel olarak iki oyunculu co-op modu içerecek. Oyun 22 Şubat 2018'de dijital olarak eShop'ta yerini alacak. My Hero projesi hakkında ise henüz bir isim bile ortada yok. Ancak, oyunun 2018'de gelmesi bekleniyor. Bandai Namco, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, Nintendo Switch platformu için çok daha fazla oyun geliştirmek istediğini belirtmişti. Bakalım, gelecekte Bandai Namco'dan nasıl duyurular alacağız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 06:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bandai Namco'dan iki yeni Nintendo Switch oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×