Bandai Namco'dan iki yeni Nintendo Switch oyunu geliyor

Bandai Namco'dan iki yeni Nintendo Switch oyunu geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.12.2017 - 14:11
Dark Souls serisinden henüz ses yok.

Bandai Namco, Nintendo Switch platformu için iki yeni oyun duyurdu. Bir süredir ortalıkta gezen "Dark Souls serisi Nintendo Swtich'e mi geliyor?" sorusu için Bandai Namco henüz bir açıklama yapmadı. Bu yüzden duyurulan iki oyundan biri maalesef Dark Souls portu değil. Peki bu oyunlar neler? Duyurulan oyunlardan ilki Pac-Man Championship Edition 2 Plus olurken bir diğeri, My Hero Academia isimli manga ve anime hakkında ismi belirtilmeyen bir oyun olacak. Dark Souls collection için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Bandai Namco'dan iki yeni Nintendo Switch oyunu geliyor

Pac-Man Championship Edition 2'nin Plus sürümü olarak Nintendo Switch'e gelen oyun, Plus sürümüne özel olarak iki oyunculu co-op modu içerecek. Oyun 22 Şubat 2018'de dijital olarak eShop'ta yerini alacak. My Hero projesi hakkında ise henüz bir isim bile ortada yok. Ancak, oyunun 2018'de gelmesi bekleniyor. Bandai Namco, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, Nintendo Switch platformu için çok daha fazla oyun geliştirmek istediğini belirtmişti. Bakalım, gelecekte Bandai Namco'dan nasıl duyurular alacağız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 10:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×