Bandai Namco'nun aksiyon oyunu Code Vein, 2019'a ertelendi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.07.2018 - 11:23
Code Vein'den erteleme haberi

Bandai Namco'nun Souls oyunları benzeri aksiyon oyunu Code Vein'den erteleme haberi geldi. Bandai Namco, Code Vein'in yeni çıkış tarihini paylaşmadı. Oyunun 2019'a ertelendiği duyuruldu.

Bandai Namco'nun aksiyon oyunu Code Vein'den erteleme haberi geldi

Bandai Namco'nun bir süredir üzerinde çalıştığı souls ve Final Fantasy gibi oyunlara olan benzerliği ile dikkat çeken Code Vein ertelendi. Geçtiğimiz günlerde yeni karakter tanıtım videoları da yayınlanan oyun hakkında pek de olumlu yorumlar yapılmamıştı. Yayınlanan videoların altına gelen youtube yorumlarında, oyuncular, oyunun pek de hazır olmadığı görüşünde birleşmişti. Bandai Namco,dan aslında beklenen açıklama geldi ve Code Vein, 2019 yılına ertelendi. Yapımcı ekibin oyunu geliştirmek için daha fazla süreye ihtiyaç duyması ertelemenin gerekçesi olarak belirtildi. Yapımcı firma Bandai Namco, Code Vein'in yüksek kalitede çıkmasını sağlamak ve oyuncuları hayal kırıklığına uğratmak istemedikleri için erteleme kararı aldıklarını söyledi. Code Vein 27 Eylül'de Japonya'da 28 Eylülde ise batıda, PlayStation 4 , Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacaktı. Erteleme haberinin ardında Code Vein 2019'a ertelendi.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 10:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2018 23:25
Çıkmasa da olur, ulan bu ne biçim kıyamet sonrası evren karakterler sanki saat başı makyaj yapıp süt ile banyo yapıyorlar gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2018 15:38
Bu erteleme haberlerine hep taktik olarak daha çok geliştirmek için yazarlar, eylül sonunu seçerek büyük oyunlara çok yakın tarih oldugunun farkına vardılar, bakarlar işte seneye şubat mart gibi büyük bir oyunun çıkmadığı araya koyarlar. Zerre de gelişme olmaz yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2018 11:56
Zaten Soulsçular sevmedi,gelmese de olur.Bloodborne 2 bekleyişimizin üstüne birşey çıkamaz.İnşallah SEKIRO'yu beğeniriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bandai Namco'nun aksiyon oyunu Code Vein, 2019'a ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×