Banner Saga Factions'un tahmini çıkış tarihi

Banner Saga Factions'un tahmini çıkış tarihi

Ege Erkek
Ege Erkek 16.09.2012 - 11:18
Taktiksel RPG sever misiniz?

Free-to-play multiplayer yapımı olan Banner Saga Factions'un yapımcısı, oyunun tahmini çıkış tarihi açıklandı. Stoic Studio'nun geliştirdiği taktiksel RPG oyununun, PC ve Mac platformlarına kasım 2012'nin başlarında çıkacağı öğrenildi. Banner Saga Factions için açıklamalarda bulunan firma şunları söyledi: "Biz daha önce single player tarzı oyunlar geliştirirken, yeni bir şeyler yapmak istediğimizi fark ettik. Sanat yönetmenimiz Arnie Jorgensen neden bir taktiksel bir RPG oyunu yapmıyoruz şeklinde bir soru yöneltti bize ve bu soru da bizim bu oyunu geliştirmemizde bir kilometre taşı olarak kayıtlarımıza geçti.
 
Banner Saga Factions PC ve Mac platformlarının yanı sıra Xbox 360, PlayStation 3, iPad ve yeni platform olan Ouya için de geliştiriliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 15:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×