Barbar Conan'ın dizisi için düğmeye basıldı

Barbar Conan'ın dizisi için düğmeye basıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.02.2018 - 17:18
Uzun süredir dedikodusu dolaşan Conan dizisi nihayete varacak gibi duruyor

Barbar Conan, kitapları, çizgi romanları, oyunları ve Arnold Schwarzenegger ile özdeşleşen filmi ile oldukça popüler bir karakter haline geldi. Oyunlarını saymaz ise son olarak Jason Momoa'nın başrolü oynadığı aynı isimli film ile tekrar karşımıza çıkan karakter için yeniden düğmeye basıldı.

Barbar Conan'ın dizisi geliyor

Yapılan açıklamaya göre Amazon, Robert Ervin Howard'ın ölümsüz karakteri olan Barbar Conan için bir kez daha düğmeye basmış durumda. Colony dizisinin yapımcılarından biri olan Ryan Condal aynı zamanda serinin yazar kadrosunda da yer alacak. The Handmaid's Tale dizisinin yapımcılarından Warren Littlefield'ın bulunduğu projenin yönetmenlik koltuğunda ise Game of Thrones, Altered Carbon gibi yapımlarda da çalışan Miguel Sapochnik yer alıyor.

Hali hazırda Yüzüklerin Efendisi serisi için de önemli açıklamalar yapan ve bu dizi için oldukça büyük bir bütçe ayıran Amazon, anlaşılan fantastik edebiyatın farklı örnekleriyle de iddialı olmaya devam edecek. tabi Yüzüklerin Efendisi'nde olduğu gibi barbar Conan dizisinin de gösterim tarihi henüz belli değil. Yeni duyurulduğunu göz önüne alırsak muhtemelen 2-3 yıl daha beklememiz gerekecek.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 19:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonim!
Anonim! 12.02.2018 02:30
Buradan söylüyorum Conan rolünü de ODUN jason momoa'yı oynatırlar...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 08:58
büzüklerin efendiside mi dizi olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 23:09
efsanesin sen.harika olur.tabi o dünyayı gerçekten yansıtabilirlerse...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 20:14
Conan evrenini adam gibi yansıtsalar ne yüzüklerin efendisi kalır ne star wars ama şimdiye kadar yapabilen çıkmadı. Fantaziden çok insanlığın kadim ve ilkel kötülüğünün evrenidir hyborian çağı. Okumakla bitmez zihninizde devam eder aslında. Ya da ben Robert E. Howard fanıyım. Objektif olamıyorum :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rahro Uth
Rahro Uth 6.02.2018 19:53
Barbar Kenan
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×