Başka bir gezegende görüşelim

Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Başka bir gezegende görüşelim
Yeni bir FPS oyunu olan RattHunter duyuruldu. Oyun, G sınıfı yıldız sisteminde bulunan bir gezegende geçiyor. Bu gezegenin atmosferi ve yerçekimi, Dünya'nınkine benzerlik gösteriyor. Ayrıca, gezegenin kaynakları da oldukça zengin. Ana karakterimiz bir gazeteci ve burada bulunan tesisteki işçilerin kayboluşunun ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyoruz.

Oyunda, kullanabileceğimiz bir sürü mekanizma ve hatta araçlar bulunacak. RattHunter'da, ilerlemek için çözmemiz gereken birçok bulmaca olacak. Tabii bunun yanında, klasikleşmiş FPS oynanışına sadık kalınacak, silahlarımızı da kullanmamız ve yaratıkları temizlememiz gerekecek. Kullanılacak kaliteli fizik motoru sayesinde, çevre detayları da göze oldukça hoş gelecek.

RattHunter'da, kullanabileceğimiz 8 farklı silah ve gezegen üzerinde yol alacağımız 20 mekan olacak. Fizik motoru sayesinde, çevrede bulunan objeleri düşmanlara atabileceğiz, onları ekarte edebilmek için çevredeki öğeleri kullanabileceğiz. Her bölümde değişik bir amacımızın olacağı oyun, Mayıs ayında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2024 09:26
Kalan Karakter: 300 Gönder
Başka bir gezegende görüşelim
İlginizi Çekebilir