Batllefield 2'de kısa bir gecikme

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Batllefield 2'de kısa bir gecikme
Heyecanla beklenen Askeri oyun Battlefield 2, PC'lerimizde bu bahara kadar gözükmeyecek. EA'den gelen açıklamaya göre Battlefield 2 oyunu beklenildiği gibi martta çıkmayacak. Aksine EA firmasının Nisan - Mayıs döneminde Medal of Honour : Dogs of War ile birlikte piyasaya çıkacak.

Battlefield 2'nin ertelenmesiyle oyunun konsol kuzeni de aynı şeylere maruz kaldı. Geçen Temmuz Battlefield : Modern Combat oyununun kasım 2005'e kadar çıkamayacağı açıklanmıştı ki planlanan çıkış tarihi ise yaz 2004 olarak açıklanmıştı. O zamanki ertelemenin nedeni tek kişilik mod'u 10 kişiye kadar multiplayer oynama paketinin eklenmesi olarak açıklanmıştı. Bu kez Battlefield 2 için herhangi bir neden de yok.

Battlefield 2 geliştirici firma olan Digital Illusions CE'nin popüler oyunu olan Battlefield 1942'nin yeni oyunu(halen bilmeyenler varsa duyurulur). Multiplayer Mod'u oyuncuların seçebileceği üç bölgeden oluşuyor: Birleşik Devletler, Çin ve Kurgusal Orta Doğu koalisyonu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batllefield 2'de kısa bir gecikme

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×