Batman 2, ekim ayında çıkmayacak

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 5.10.2010 - 16:51
Batman 2, ekim ayında çıkmayacak
Batman 2, ekim ayında çıkmayacak

Rocksteady tarafından geliştirilen ve Eidos tarafından dağıtımı üstlenilen "Batman: Arkham Asylum" bir çok oyun sever tarafından beğenilmişti. Bu durumun farkına varan Rocksteady çalışanları, devam oyunu yapma kararı almış, bu kararı yayımladıkları videolarla açıklamışlardı.

Warner Bros.'un Almanya sitesi tarafından yapılan açıklamada, oyunun 2010 yılının ekim ayında piyasaya çıkartılacağı söyleniyordu. Ancak, gelen yeni habere göre, Warner Bros.'un Almanya sitesi çıkış tarihi konusunda hata yapmış. Rocksteady firması taradından gönderilen elektronik postada, çıkış tarihinin henüz belli olmadığı, her hangi bir gelişme olduğunda firma tarafından açıklama yapılacağı bildirildi.

Yapım, aralık ayında VGA ödül töreninde "Arkham: Gotham City" adıyla tanıtılmıştı.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman 2, ekim ayında çıkmayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×