Batman: Arkham Asylum, bizim en iyi işimiz olamaz

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.08.2010 - 12:19
Rocksteady'den iddialı açıklama. Yeni oyun daha iyi
Rocksteady patronu Sefton Hill verdiği bir röportajda, geliştirdikleri Batman: Arkham Asylum'un en iyi işleri olmadığını dile getirdi. Hedeflere göre Rocksteady, gelişim sürecini devam ettiriyor. Arkham Asylum hazırlanırken ekipte büyümelerin olduğunu söyleyen Hill, "Arkham Asylum'un bizim en iyi işimiz olacağını sanmıyorum" diyerek, yeni hazırlanan Arkham City için oyuncuları heyecanlandırmasını bildi.

Batman: Arkham City, PC, PS3 ve X360 platformları için 2011 yılında raflarda olacak.

Batman: Arkham Asylum, bizim en iyi işimiz olamaz
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman: Arkham Asylum, bizim en iyi işimiz olamaz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×