Batman: Arkham Asylum'da fiyat indirimi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.10.2010 - 14:58
Steam indirime doymuyor.

Valve, yaptığı açıklamayla Batman: Arkham Asylum Game of the Year versiyonu önümüzdeki pazartesi gününe kadar 13.6 dolar'dan satın alınabileceğini belirtti.

%66'lık bir indirimle bu fiyata düşen Batman: Arkham Asylum'un Game of the Year versiyonu, içerisinde dört ekstra Challenge haritası Crime Alley, Scarecrow Nightmare, Totally Insane ve Noctrunal Hunter'ı da barındırıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman: Arkham Asylum'da fiyat indirimi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×