Batman: Arkham City çok kalabalık olacak

Murat Sağlam
Murat Sağlam 12.05.2011 - 10:24
Arkham City'nin karakter sayısı, Asylum'un 5 katı kadar.
Rocksteady'den Dax Ginn'in açıklamaları, Batman: Arkham City'nin, Batman: Arkham Aslyum ile karşılaştırılması durumunda, en az beş katı kadar fazla karaktere sahip olduğunun görüleceğini ortaya çıkardı.

Batman: Arkham City çok kalabalık olacak
Bu karakterler arasında, The Joker, Two-Face, The Riddler, Alfred ve Jack Ryder isimli ve Batman ismine aşina olan herkesin çok iyi tanıyacağı kişiler de bulunuyor. Ayrıca Arkham City'nin geçtiği alanların yüzde 80'inin açık dünya olacağı da Dax Ginn tarafından açıklandı.

Bu haberin, Batman: Arkham City'nin, Arkham Asylum'un dünyasından 6-7 kat daha büyük olduğu haberinin üzerine gelmesi, serinin sevenleri için sevindirici bir haber olacaktır.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman: Arkham City çok kalabalık olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×