1/4

Batman: Arkham City'den yeni resimler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.09.2010 - 15:10
Batman'in artık işi daha da zor
Rocksteady Games tarafından geliştirilen Arkham City için yeni ekran görüntüleri yayımlandı. İlk oyunla piyasayı sallayan yapımcılar, bu kez daha da iddialı. Batman, bu yeni yapımda Joker'in haricinde Two Face ve Cat Woman ile de ilgilenecek. Daha detaylı oyun yapısı, daha büyük oyun alanları ve multiplayer modlar da yeni oyunda bulunması kesinleşen unsurlardan. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 2011'in sonuna doğru raflarda olacak.

Batman: Arkham City'den yeni resimler
Batman: Arkham City'den yeni resimler

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×