Batman: Assault on Arkham'dan ilk fragman geldi!

Can Arabacı
Can Arabacı 22.04.2014 - 12:11
Hem de Suicide Squad eşliğinde...
RockSteady ve Warner Bros.'un ellerinde şekillenen "Arkham" evreninde geçecek yeni bir Batman animasyon filmi geleceğini zaten biliyorduk. Tahminlerimiz filmin Arkham Asylum'u temel alacağıydı, ancak yayınlanan ilk fragman itibariyle ne düşüneceğimizi bilemez hale geldik!

Filmin spot ışığında Batman ve Joker dışında Task Force-X ya da daha bilinen adıyla "Suicide Squad" da yer alıyor. Batman: Arkham Origins Blackgate'te de göz kırpılan Suicide Squad böylece popüler anti-kahraman takımını animasyon film kısmına taşımış oluyor. Özellikle de Harley Quinn'in Joker'le olan ilişkisini çok daha farklı işlemesi açısından enteresan bir seyir keyfi sunacağa benzeyen Batman: Assault on Arkham, dijital olarak ve Bluray olarak satışa çıkacak. Tabii ki filmin seslendirme kadrosu da yine alışıldık isimlerden oluşuyor: Kevin Conray yine Batman'i seslendirirken, Martin Jarvis Batman'in sadık uşağı ve yardımcısı Alfred'i seslendirecek. Ne yazık ki artık Joker'i seslendirmeyi bıraktığını açıklayan Mark Hamill listede yok, ancak onun yerini de Arkham Origins'te gerçekten iyi bir performans gösteren Troy Baker dolduracak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 03:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Batman: Assault on Arkham'dan ilk fragman geldi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×