Battle for Middle-Earth Reforged için ilk oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.08.2020 - 13:24
Serinin hayranları tarafından uzun süredir geliştirilen The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth Reforged oyunundan ilk oynanış videosu geldi.

The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth Reforged oyunu için beklenen uzun oynanış videosu nihayet yayınlandı. BFME serisi strateji severlerin hatırlayacağı gibi Yüzüklerin Efendisi için yapılmış en iyi oyunların başında geliyor. Oyun bu kadar sevildiği için hayranları tarafından uzun süredir geliştirilen bir Remake projesi var. Dönem dönem geliştirici raporları yayınlayan ve oldukça kısa videolar ile karşımıza çıkan ekip, sonunda uzun bir video yayınladı.

The Battle for Middle-Earth Reforged için 18 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

The Battle for Middle-Earth Reforged projesi Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Yani aslına sadık kalan fakat grafik ve arayüz gibi konularda yenilenmiş bir oyunla karşılaşacağız anlamına geldiğini de söyleyebiliriz. Daha önce bu proje için yayınlanan videolarda Udun Alevi Balrog ve Isengard Kulesi gibi güncellemelerin oyunda nasıl gözüktüğüne yer verilmişti. Ayrıca Orc gibi bazı birliklerin oyun içerisindeki animasyonlarına dair ufak kesitlere de rastlamıştık. Yeni videoda ise yapılardan birlik kontrolüne kadar oyunun birçok ana dinamiğine uzun uzun göz atma şansına erişiyoruz.

Yapım ekibi ayrıca oyunun multiplayer modları üzerindeki çalışmalarını tamamlamış durumda. şimdi ise hikaye modu üzerindeki geliştirmeler devam ediyormuş. The Battle for Middle-Earth Reforged projesinin çıkış tarihi ise malesef henüz belli değil. Diğer taraftan bu konuda EA Games firmasından da bir açıklama gelmedi. Bildiğiniz gibi The Battle for Middle-Earth oyun hakları EA Games'in elinde bulunuyor. Umarız oyun tamamlandıktan sonra telif konusunda bir aksilik yaşanmaz. Yayınlanan bu uzun oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 01:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2020 15:17
orjinal bfme2 ile farkı nedir :)
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:30
ea telif atamaz..çünü hakları ea da değil
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2020 12:33
Hocam mod dünyasını takip etsen aslında orijinal bfme2 nin cadı kral addon unda dahi çeşitli modlardan alınmış nice detay olduğunu görürsün. Bfme2 nin bile belki çıkış sebebi bfme ye herhangi bir alana keep kurabildiğin, savaşçı sayı limitinin artırıldığı modların yarattığı ilgi olabilir bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2020 07:25
EA telif atar bunlara. Boşuna uğraşma sonlar bence
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 17:16
ben de öyle düşünüyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
ruyaguclu
ruyaguclu 20.08.2020 11:32
çok merakla beklediğim bir oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2020 12:45
Mükemmel duruyor, aga be ena oldum :) anılar :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2020 22:31
oynanış deyince savaş falan görecem sanmıştım hayal kırıklığı oldu ama bekliyorum bu oyunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battle for Middle-Earth Reforged için ilk oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×