Battle.Net, Activision oyunlarına destek verir mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 11:46
Günün birinde neden olmasın
Blizzard'ın geliştirdiği oyunlarda kullandığı, hem sağlam yapısı, hem de oyuncular arasındaki iletişim kalitesiyle bilinen Battle.Net, gelecekte Activision'ın oyunlarına da destek verebilir. Battle.Net'in proje direktörü Greg Canessa, bunun oyunlar için büyük bir fırsat olduğunu dile getirirken, "yakın zamanda" Blizzard oyunlarından dışındaki oyunlara destek vermeyeceğini ekliyor. Bundan sadece bir olasılık olarak bahseden yetkililer, önümüzdeki yıllar için açık bir kapı bırakıyor.

Battle.Net, Activision oyunlarına destek verir mi?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battle.Net, Activision oyunlarına destek verir mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×