Battleborn dünya ile aynı anda Voidu'da

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.05.2016 - 17:05
Battleborn çıkışını yaptı
Borderlands’in yaratıcılarından merakla beklenen yeni nesil shooter Battleborn çıktı! Takım-temelli multiplayer aksiyonu Battleborn dünya ile aynı anda; oyuncuların değişmez adresi Voidu’da da yerini aldı.

Bir grup başbelası kahramanın evrendeki son yıldızı şeytani bir güçten korumak için savaşacağı Battleborn’un hikâyesini tek kişilik veya co-op olarak tecrübe edebilirsiniz. Online taraftaysa 10’a adar oyuncu 3 farklı multiplayer modunda 5v5 maçlarda karşı karşıya geliyor. İster rakip üssünü ele geçirmeye çalışın, ister deathmatch modunun hızlı aksiyonuna atılın, isterseniz minyonlarınızı ölüme göndererek en çok puanı siz toplayın.

Battleborn dünya ile aynı anda Voidu'da
Battleborn’un tek kişilik ve online modlarından elde ettiğiniz tüm deneyim puanları hem karakter, hem de kullanıcı sıralamasına etki ediyor. Her bir kahramanı maç ve görevlerin dışında 1’den 10’uncu seviyeye kadar yükseltebilir, böylece yeni biyonik geliştirmelerle birlikte yeni skin’lerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı olarak seviye atlayıp arma ve unvanlar kazanabilir ve arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz!

Battleborn’un 25 kişilik geniş karakter kataloğunda hiçkimse diğeriyle aynı değil. Her kahramanın kendine has kişiliği, silahları ve güçleri bulunuyor. Helix adındaki hızlı karakter gelişim sistemi ayesinde hikâye veya multiplayer modlarında bu silah ve güçleri tam anlamıyla deneyim edebilirsin.

Yeni nesil online FPS’leri için yepyeni bir soluk getiren Battleborn’u satın almak için en doğru adres yine Voidu! 129 TL’lik çok uygun bir fiyatla Voidu kataloğuna eklenen Battleborn’ün gelecek tüm eklentilerine sahip olmak istiyorsanız Season Pass fiyatı 43 TL. ‘Hem ana oyun hem de Season Pass birlikte olsun, hiçbir içeriği kaçırmayayım.’ derseniz Deluxe Edition ise yalnızca 159 TL!

Oyunun satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 23:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2016 20:16
overwatch tokatlar bunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battleborn dünya ile aynı anda Voidu'da

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×