Battlefield 1, EA Access havuzuna ekleniyor

Furkan Güler
Furkan Güler 9.08.2017 - 15:41
Başarılı FPS oyunu bu seer EA Access havuzuna eklenerek oyuncu kitlesini büyütmek istiyor.
Geride bıraktığımız sene çıkarak satış anlamında diğer FPS oyunlarına ağır darbeler vuran Battlefield 1'in EA Accsess'e ekleneceği açıklandı. Birinci Dünya Savaşı temasıyla oyuncuları kendisine aşık eden başarılı yapım, oyuncuya yaşattığı kaliteli çevrimiçi savaş deneyimi sayesinde oyun basınından da tam puan almıştı.

Şimdi ise oyunun EA Accsess'e eklenmesi ile birlikte savaşların daha dolu dolu geçeceğini varsayabiliriz. Oyunları satın almadan havuzda var olan oyunları oynamak için aylık ücret ödediğiniz EA Accsess çözümünü oyuncular oldukça fazla benimsemişti. Titanfall 2, Mass Effect üçlemesi, Dragon Age serisi ve daha bir çok oyunu aylık 5 dolar veya yıllık 30 dolar karşılığında oynayabilirsiniz. Konsol tarafında şimdilik Xbox One platformlarında olan sistem, ilerleyen dönemlerde PlayStation 4 platformları için de gelecek.

Battlefield 1, EA Access havuzuna ekleniyor
64 kişilik haritalarda kıyasıya çarpıştığımız Battlefield 1'in hikaye kısmı da oldukça etkileyici bir senaryo gidişatına sahip. Birinci Dünya Savaşı'nı farklı farklı cephelerden anlatarak değişik hikayelere yer veren oyun, savaşların görünmeyen taraflarını ekranlarda sergiliyor. Birinci Dünya Savaşı'na ait silahlar ve araçlarla oyuncuya adeta bir tarih dersi vermekte. Battlefield 1'i halen denemediyseniz ilk fırsatta deneyim etmenizi öneriyoruz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 17:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 13:45
Hep EA Access in haberlerini yapıyorsunuz origin access üvey evlat mı 2 dir takip ediyorum titanfall 2 dede aynısını yaptınız origin acces te de var. battlefield 1 origin access e dün eklendi bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 09:23
Bugün xbox one indirmeye açıldı bilginize
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 22:37
Ne zaman ea access ps4 için gelecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 19:18
Xbox a ne zaman ekenecek acaba bir tarih var mı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 1, EA Access havuzuna ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×