Battlefield 1 için yeni bir genişleme paketi ücretsiz oldu

Battlefield 1 için yeni bir genişleme paketi ücretsiz oldu

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 22.05.2018 - 16:33
Ücretsiz genişleme paketi isteyen?

Dün gelen kısa bir Battlefield V videosundan sonra Electronic Arts, 2016 yılında piyasaya sürdüğü Battlefield 1’in, In the Name of the Tsar genişleme paketini Xbox One ve PS4 kullanıcıları için ücretsiz veriyor.

Bu kez ücretsiz genişleme paketi konsol oyuncuları için

In the Name of the Tsar adlı genişleme paketine konsol kullanıcıları PlayStation ve Xbox mağazalarından ücretsiz erişebilecek iken, paket PC kullanıcıları için henüz ücretsiz olarak mevcut görünmüyor. İlk olarak Eylül 2017 yılında çıkan genişleme paketi Rus ordusu, altı tane çok oyunculu harita, 11 adet yeni silah ve Putilov Garford zırhı aracı ile birlikte çeşitli içerikleri oyuna dahil ediyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Battlefield 1’in ilk büyük genişleme paketi olan They Shall Not Pass kısa bir süre için ücretsiz olmuştu. Bu kez de ikinci genişleme paketini ücretsiz yaptıklarına göre, belki de önümüzdeki haftalarda üçüncü ve dördüncü genişleme paketleri olan Turning Tides ve Apocalypse kesin olmasa da ücretsiz olarak verilebilir.

Diğer yandan EA, üzerinde yoğun mesai harcadığı yeni oyunun isminin Battlefield V olduğunu doğrulamıştı. Söylentilere göre II. Dünya savaşını temel alacak oyun ile ilgili detaylı bilginin 23 Mayıs’ta gelmesi bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 19:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 08:29
Vermesinler abi bosuna mi full pack aldim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 19:14
biraz önce ekledim. pc için de ücretsiz olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×