Battlefield 1 oyna, Battlefield V kozmetik ürünleri kazan

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 10.07.2018 - 13:47
Battlefield 1 oyna, kazan!

EA, Battlefield V'in çıkış haftasına kadar geçerli olacak yeni bir kampanya duyurdu. Battlefield 1 ve Battlefield 4'ün tüm genişleme paketleri, Battlefield 5'e kalan aylarda oyunculara ücretsiz olarak verilecek. Battlefield 1 oyuncuları oyunu oynadıklarında yayınlanacak haftalık ödüllerle birlikte Battlefield 5 kozmetik ürünlerine de ücretsiz sahip olabilme şansı yakalayacaklar.

Battlefield 1 oynayarak Battlefield V ürünleri kazanabilirsiniz

Battlefield V’in 19 Ekim’de yayınlanmasına hazırlanırken Battlefield severleri, Battlefield 1 ve Battlefield 4’ü oynarken açabilecekleri çeşitli ödüller bekliyor. Yaz boyunca Battlefield 1 ve Battlefield 4 genişletmeleri temel oyun sahiplerine ücretsiz olarak verilecek. Battlefield 1 oyuncuları aynı zamanda, daha sonra Battlefield V’te kullanabilecekleri özel indirme askeri teçhizatı ve silah kaplamaları gibi ögeleri de açabilecekler. Oyuncuların bunun için Battlefield 1’deki oyun içi haftalık ödüller takvimini takip etmesi gerekiyor. Battlefield 1’e giriş yaparken yeni bir menüde günlük görevler listelenecek. Bu görevlerle oyuncular, silah ve ekipman kaplamaları, Künyeler ve Manga XP Takviyeleri gibi çeşitli ödüller kazanılabilecek. Mevcut ödüller her hafta açılacak ve bu süre zarfında kazanılabilecek. Kaçırdıysanız üzülmeyin, yeni fırsata da sahip olacaksınız. EA Battlefield 5 çıkana kadar bu etkinliklere devam edecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 01:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 1 oyna, Battlefield V kozmetik ürünleri kazan!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×