Battlefield 1942 patch'i ile ilgili

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Battlefield 1942 patch'i ile ilgili
Battlefield 1942 için 1.31 versiyon numaralı yeni bir patch'in hazırlanması planlanıyor. Wall hack ve objelerin iç içe girmesi gibi hataların yanında ayrıca bu patch'de single player ve co-oprative mod'larındaki hatalar da düzeltilecek. Battlefield 1942 için 1.31 patch'i hazırlandığı zaman haber sayfalarındaki yerini alacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 1942 patch'i ile ilgili

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×