Battlefield 1943 PC için de onaylandı!

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
Battlefield 1943 PC için de onaylandı!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

DICE, "Battlefield 1943'ün" PC versiyonunun yapım aşamasında olduğunu müjdeleyerek, oyunun yakında piyasada olacağını doğruladı. Firmadan gelen açıklama şu şekilde: "Çok yakında 2009 yılının temmuz ayından beri Playstation 3 ve Xbox 360 kullanıcılarının oynadığı oyun, PC fanlarıyla da buluşacak." Henüz oyunun çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi yok; ancak firma oyunu EA Store üzerinden önceden satın almak isteyenler için bir sayfa yayınladı. 14.99 dolara satılan oyun için buradan ön sipariş verebilirsiniz.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 1943 PC için de onaylandı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×