Battlefield 2042 silahları ve araçları iş başında. Videosu internete sızdı.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.08.2021 - 23:28
Battlefield 2042 silahları ve araçları, teknoloji testinden sızdı. Teknoloji testindeki bir oyuncu tüm silahları ve gadget'ları kaydetti ve YouTube'a yükledi.

Gün geçmiyor ki bir video sızsın. Battlefield 2042 silahları ve araçları iş başında. Battlefield hayranlarının bildiği gibi, bazı şanslı oyuncular teknoloji testine katılmayı başardı. Teknoloji testi kapalı bir beta gibidir, bu yüzden ondan veri sızdırmak yasaktır. Bununla birlikte, teknoloji testine erişen bazı oyuncular, verileri dışarıda taşımak için yeterince cesur davrandı. Bir kullanıcı tüm Battlefield 2042 silahlarını ve cihazlarını oyun severlere sergilemeye karar verdi.

Tüm Battlefield 2042 silahları ve araçları tek bir videoda

Battlefield 2042 silahlarının tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Ancak EA'nın bu videoyu çok yakında yayından kaldırabileceğini unutmayın. Çünkü geliştiricilerin çoğu, verilerinin çevrimiçi olarak sızdırılmasından hoşlanmaz. Yani bu videonun sadece birkaç saat hatta dakikalar içinde silinme ihtimali var. Bu yüzden acele etmenizi öneririz.

Yukarıdaki Battlefield 2042 silah skalasına baktığımızda nişan alırken yeniden yükleyebileceğimizi görebiliyoruz. Bu, çoğu birinci şahıs nişancı oyununda görmediğimiz bir özellik. Çok kullanışlı olmayabilir ama yine de geliştiricilerin oyuna yeni özellikler getirmeye çalıştığını görmek güzel. Ayrıca videonun en sonunda oyuncunun bir drone'u kontrol ettiğini de görebiliyoruz. Videoda uyarıcı tabancaya benzeyen bir silah da var.

Battlefield 2042 silahları ve araçları iş başında. Videosu internete sızdı.

Battlefield 2042'nin çıkmasına daha zaman var. Bu arada geliştiriciler yeni içerikler ekleyebilir veya kaldırabilir. Ancak şu an itibariyle bunların tümü Battlefield 2042 silahları ve araçları.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2021 12:08
crysis 4
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2021 08:30
İyi duruyor .Umarım çıktığında da böyle olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 2042 silahları ve araçları iş başında. Videosu internete sızdı.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×