Battlefield 2042 videosunda Battlefield Portal modu duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.07.2021 - 00:01
Battlefield 2042 videosunda eski haritalara bile yepyeni dinamikler ve kendi kurallarımız ile ulaşabileceğimiz Battlefield Portal modu duyuruldu

Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen EA Play etkinliğinde yer alan oyunlardan birisi de Battlefield 2042 oldu. Yepyeni bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan oyunun Battlefield Portal isimli özel bir modu duyuruldu. Oyuncuların kendi kurallarını kendilerinin belirleyeceği ve çok farklı karşılaşmalara imza atabileceği bu özel mod dışında seriden aşina olduğumuz birçok haritanın da yeni oyunda yer alacağı açıklanmış oldu. Bu konuyla ilgili daha önce dedikodular duymuştuk. Böylelikle özlenen haritaların Battlefield 2042 ile yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacağını öğrenmiş olduk.

Battlefield Portal modu duyuruldu

Battlefield 2042 videosunda Battlefield Portal modu duyuruldu

Battlefield Portal modunu özetleyecek olursak aslında topluluk tarafından oluşturulacak özel bir oyun modu benzetmesi yapabiliriz. Yeni haritalar ile birlikte serinin geçmişinden de bazı haritaları içerisinde barındıracak olan Battlefield Portal modunda oyuncular kendi kuralları dahilde oyunlar oluşturabilecek ve bunu diğer oyuncularla da paylaşabilecekler. Yani her tur rastgele silah olsun, şu kadar oyuncu sayısı olsun ya da oyuncular sadece defibrilatör kullanabilsin gibi kuralları tamamen oyunun kurucusu belirleyecek. Tabi bir oyuncu tankla girsin diğerleri onu durdurmaya çalışsın gibi farklı oyun modları oluşturmak da mümkün olacak. Yapım ekibi oyunun sınırları izin verdiği şekilde tüm özgürlüğü bu konuda oyuncuya bırakacaklarını belirtti.

Daha önce BattleHub olarak da adlandırılan Battlefield Portal modu aslında topluluğa göre şekillenecek ve muhtemelen güncellenmeye devam edecek. 22 Ekim'de çıkacak Battlefield 2042'nin Battlefield Portal için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ayrıca bakınız; Battlefield 1 ücretsiz oldu

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 14:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 13:22
süreyya hanımın muhteşem değişimi tadında olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2021 15:40
özgürlüğü tamamen oyunculara bırakmak çok iyi ya çok eğlenceli serverlar kurulacak düşünsenize 128 oyuncu hepsinde tank var tank vs tank yapıyorsunuz sonra heli vs heli falan bir sürü kombinasyonu var bunun. bu seferki battlefield bambaşka olacak ya ve oyunun ömrünü bayağı bir uzatır bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2021 13:44
artık iyice saçmalamışlar :) çoluk çocuk eğlendirir...
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2021 16:48
Ne alakası var? Oyunda çeşitlilik iyidir.
Ayrıca beğenmiyorsan almazsın. Bu kadar basit.
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2021 14:20
beğenmiyorsan alma kardeşim :) zorla aldıran yok. Her şeye bir kulp bulmayın artık
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2021 14:12
Tamam hadi COD oynamaya devam et.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 2042 videosunda Battlefield Portal modu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×