Battlefield 3, E3'te Operation Métro diyecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.06.2011 - 14:24
Haydi savaşa
DICE'ın yeni FPS oyunu Battlefield 3, bu yılki E3 fuarında EA Games'in en önemli kozlarından bir tanesi. Yapımcılar, oyuna dair E3 fuarında bilgiler vereceklerini belirtmişti. Bu bağlamda Battlefield 3'ün çoklu oyuncu kısmı hem gösterilecek, hem de oyuncuların beğenisine sunulacak. DICE'ın E3'te göstereceği multiplayer haritanın ismi ise, Operation Métro. Bunun dışında senaryo detayları, Co-op oynanış (Evet, oyuna yeni eklendi) veya diğer modlar hakkında bir bilginin verilmesi düşünülmüyor.

Battlefield 3, konsollar ve PC için önümüzdeki kasım ayında raflarda olacak. Oyunda Frostbite 2 grafik motoru kullanılıyor. Görseller ve sesler gerçekten çok iyi görünüyor

Battlefield 3, E3'te Operation Métro diyecek
Yorumlar 50
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3, E3'te Operation Métro diyecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×