Battlefield 3, E3'ün en çok beklenen Shooter'ı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.06.2011 - 11:15
Neredesin Call of Duty?
1UP sitesinin düzenlediği ankette Battlefield 3, okuyucular tarafından E3 2011'de en çok beklenen shooter oyunu olarak tescillendi. Battlefield 3, oyların % 43'lük dilimine sahip olurken, en yakın rakibi Gears of War 3'ün oyları ise % 28'de kaldı.

Battlefield 3, E3'ün en çok beklenen Shooter'ı
DICE tarafından PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformlarına hazırlanan Battlefield 3'te yine kurgu bir senaryo var ve olayların ana merkezi olarak bizi Orta Doğu'ya götürüyor. Yeni geliştirilen Frostbite 2 grafik motoruyla görsel olarak gözlere şenlik olan yapım, taktiksel multiplayer'da da yine vazgeçilmez olacaktır.


Yorumlar 39
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3, E3'ün en çok beklenen Shooter'ı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×