Battlefield 3 kaosu sürüyor

Murat Sağlam
Murat Sağlam 20.06.2011 - 14:34
DICE: Bazı PS 3 sahipleri dünyadan bihaber!
Oyunun yapım aşamasında grafiklerde belirgin kısılmalar olması nedeniyle sinirlenen PlayStation 3 sahiplerine DICE'tan Johan Andersson'un tepkileri artık sert olmaya başladı. Twitter hesabına gelen "PlayStation 3 sahiplerinin bu denli sızlanması ve PlayStation 3 versiyonunun grafiklerinin PC ile eşit olabileceğini düşünmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna verdiği yanıt ise biraz şaşırtıcı.

Battlefield 3 kaosu sürüyor
Johan, "Evet, bu tavırlarını çok ilginç buluyorum ve tek düşünebildiğim şey, konsol sahiplerinin dünyadan bihaber olarak yaşadıkları, oyunlarını oynadıkları konsolların farkında bile olmadıkları ve yeni dönemde çıkan donanımlarla birlikte yeni PC'lerin neler yapabileceği konusunda hiçbir fikirleri olmadığı." diyerek sert bir şekilde bu konudaki düşüncelerini açıklamış oldu.
Yorumlar 141
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 22:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3 kaosu sürüyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×