Battlefield 3'den üzücü haber

Battlefield 3'den üzücü haber

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 31.12.2010 - 02:16
Hangi işletim sistemlerinde çalışacak?

Battlefield 3 ile ilgili yeni gelişmeler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Bilindiği gibi oyunda grafik motoru olarak DICE tarafından geliştirilen FrostBite Engine 2.0 kullanılacak. Oyunun yapımcılarından Johan Andersson ise Twitter hesabında bu grafik motoruyla ilgili, Battlefield 3'ü de alakadar eden bir "tweet" yayınladı.  

Battlefield 3'den üzücü haber

Johan Andersson şöyle diyor: "FrostBite 2 öncelikle DirectX 11 için geliştiriliyor. XP ve DX9 desteği olmayacak, önerilen ise 64-bit işletim sistemi."

Henüz EA veya DICE'den bu konu hakkında bir doğrulama gelmiş değil ama oyunun yapımcısı bu şekilde konuşunca anlıyoruz ki, Battlefield 3 Windows XP sahiplerini üzecek. Ayrıca bir de hatırlatma yapalım; dünya üzerinde yüzde 44.82'lik oranla en çok kullanılan işletim sistemi şu anda Windows XP.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 02:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×