Battlefield 3'te "LAN Game" olmayacak

Murat Sağlam
Murat Sağlam 17.08.2011 - 14:42
Co-Op modu yalnızca internet üzerinden oynanabilecek
Dün yapılan EA konferansında Co-Op modunu göstererek şov yapan Battlefield 3, bugün gelen açıklamayla sevenlerini üzecek gibi görünüyor. DICE'tan Karl Magnus Troedsson'un açıklamaları Battlefield 3'ü Co-Op olarak yalnızca internetten bir arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz yönünde. Yani bu da LAN bağlantısı üzerinden Co-Op olarak oyunun oynanamayacağı anlamına geliyor.

Battlefield 3'te "LAN Game" olmayacak
Troedsson, " 'Bir süre tek kişilik modu iki kişi oynansa ne olur?' diye düşündük ve ardından arkadaşınızla birlikte oynayacağınız Co-Op modunu hikayenin dışında tutarak daha özel görevlere yönlendirmenin daha güzel olacağına karar verdik. Doğal olarak görevlerin geçtiği bazı yerleri hatırlayacaksınız fakat tek kişilik senaryodan tamamen bağımsız görevleri yapacaksınız." diyerek açıklamasını noktalamış.

Troedsson ayrıca Battlefield 3'ün Co-Op modunun altı harita içereceğini ve her haritanın bitiş süresinin minimum 20, maksimum 45 dakika olacağını da belirtmiş.
Yorumlar 51
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 01:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3'te "LAN Game" olmayacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×