Battlefield 3'te katliam!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.10.2011 - 11:54
Kaç milyon kişi oynadı, kaç kişi öldü?
DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu Battlefield 3'ün açık beta istatistikleri yayımlandı. 29 Eylül'den itibaren tüm oyunculara açılan beta, görünüşe göre gayet iyi bir ilgiyle karşılaşmış. Multiplayer açık beta, 8 milyondan fazla kişi tarafından oynanmış. 47 milyar mermi sıkılmış ve 1.5 milyar ölüm gerçekleşmiş. Rakamlar gerçekten çok yüksek.

Battlefield 3, PC, PS3 ve X360 platformları için 28 Ekim'de Avrupa'da raflarda yerini alacak.

Battlefield 3'te katliam!
Yorumlar 29
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3'te katliam!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×