Battlefield 3'ün kitabı geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.07.2011 - 09:38
Savaş yazmak, bizim işimiz
DICE'ın yaklaşmakta olan FPS'si Battlefield 3, kitap olarak da hazırlanıyor. Kitabın 400 sayfa olacağı belirtilirken, gerçek olaylardan esinlenilerek hazırlanacak hikaye Andy McNab tarafından kaleme alınacak.

Kitabın, 25 Ekim'de satışa sunulması bekleniyor. Kitap, şu an Amazon.com ve Barnes & Noble gibi dijital perakendecilerde, 9.99 dolar etiketiyle ön siparişte bulunuyor.

EA Games'in yayıncılığını üstlendiği oyun ise, PC, PS3 ve X360 için ekimin son haftasında oyuncularla buluşacak.

Battlefield 3'ün kitabı geliyor
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield 3'ün kitabı geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×