Battlefield 4 PS4'te 900p mi çalışıyor?

Battlefield 4 PS4'te 900p mi çalışıyor?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.10.2013 - 16:20
İlginç dedikodu
Yeni neslin yaklaşmasıyla beraber hayatımızdaki 720p'ler, 60 FPS'ler, yüksek çözünürlükler iyice büyük meseleler hâline geldi. Her yeni nesil oyununun hangi çözünürlükte, hangi FPS'de çalıştığını bilmek zorundayız artık. BF4 vs. CoD: Ghosts tartışmasının da temel taşlarından biri bu oldu haliyle. Şimdilik elimizdeki kesin bilgiler Call of Duty: Ghosts'un PS4'te 1080p çalışacağından ibaret idi, dedikodular Ghosts'un X1'de 720p olacağını işaret ediyordu. Şimdi yeni bir dedikodu BF4 ile ilgili bilgi veriyor. Söylenene göre Battlefield 4 PS4'te 900p çözünürlükte çalışacak. Aslı astarı nedir bu beyanın bilmiyoruz fakat neoGAF'ın içeriden bilgiler paylaşmakla ünlü bir kullanıcısından geldiğini söyleyebiliriz. Bakalım bu "p" savaşı nereye gidecek? Her yazının sonunda okurlara ne düşündüklerini sormama kıl olan arkadaşımızın affına sığınarak; siz ne düşünüyorsunuz Merlin'ciler? Bu çözünürlük meselesi sizin oyun tercihlerinizde önemli bir yer kaplıyor mu?

Battlefield 4 PS4'te 900p mi çalışıyor?
Yorumlar 42
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 09:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×