Battlefield 5'ten beklenen ilk video sonunda yayınlandı

Battlefield 5'ten beklenen ilk video sonunda yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.05.2018 - 17:49
Biraz kısa mı ne?

Battlefield 5'in resmi Twitter hesabından, yeni Battlefield oyunu için oldukça kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan kısa tanıtım videosunun ardından söylentiler de aldı başını yürüdü.  Yayınlanan kısa tanıtım videosu Battlefield 5'in geçeceği tarihle ilgili ayrıntılar verebilir.

Battlefield 5'ten beklenen video sonunda geldi

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Battlefield 5 ile ilgili elimizde çok fazla bilgi yok. Oldukça büyük haritalarda takım odaklı savaş modlarının olacağı, yönünde bilgiler paylaşılmıştı. Ancak oyunun hangi zaman diliminde, hangi savaşı kapsayacağına dair elimizde bir bilgi yoktu. Battlefield 5'in şimdiye kadarki Battlefield deneyimlerinden çok farklı olacağı. Savaş dinamiğinde büyük geliştirmelerin yapıldığı yapımcı firma Dice  ve Ea tarafından gelen bilgiler arasındaydı. Geride bıraktığımız dakikalarda Battlefield 5'in resmi Twitter hesabından yayınlanan kısa video, oyunun hangi zaman diliminde geçeceğine dair ipucu verebilir. yayınlanan kısa videoda, kafasında pilot gözlüğü olan bir asker, karakterimize sessiz olmasını söylerken (muhtemelen gırtlaklarken) görülüyor.

Kafasında pilot gözlüğü bulunan karaktere bakarak oyunun en azından günümüzde geçmeyeceği sonucuna ulaşabiliriz. İkinci dünya savaşı dönemi ya da öncesi mi ? bu konuda da bir fikir belirtmek zor ancak yayınlanan bu görüntünün bir online maçtan alınmış olduğunu da skor ekranından ve takım arkadaşınız üzerinizde doğdu ibaresinden anlayabiliyoruz. Bakalım önümüzdeki günlerde bu videonun devamı ve yeni bilgiler ortaya çıkacak mı? Şimdilik net bir şeyler söylemek pek mümkün görünmüyor.

Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2018 19:18
çok renkli sanki şu güzel havada yeşillikli bir ortamda 2 -3 adam öldüreyim zevk alayım der gibi havası var oyunun savaşın karanlık yüzünden uzak ama bir yandanda çok piskopat deli bir oyun bizi bekliyor olabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 18:00
adam savaşta snap atmış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 20:41
20sn.! görüntü 3 sn.den ibaret.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 20:24
tüyler diken diken oldu 10 sn de. Bu sene çıldırmaya az kaldı resmen. Yıllık iznimi alıp 20 gün oyun oynayacam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 09:11
sanırım 2.dünya savaşında geçicek oyun
zaten battlefield 1 de eski savaş atmosferini yaşamıştık üzerine call of duty ww2 yi de oynadık ne gerek vardı ki şimdi buna?
onun yerine günümüzde geçen terörizm vb konulu bir oyun yapsalardı veya en azından günümüze yakın savaşlar ele alınsaydı
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 14:14
falkland savaşı,körfez savaşı,vietnam savaşı,kuzey irlanda troubles dönemi ,IŞİD,Irak savaşı falan
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×