Battlefield Heroes, CTF modunu tanıttı!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.11.2011 - 12:21
Bu askerlerle savaşa gidilmez
EA Games'in en sıradışı Battlefield oyunu olan Battlefield Heroes için yeni bir video yayımlandı. Videoda, oyunun Capture the Flag modu, esprili bir şekilde tanıtılmış. Heroes, iki yılı aşkın süredir yayında ve 7 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Bu oyunu ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, buraya tıklayarak resmi siteye ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield Heroes, CTF modunu tanıttı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×