Battlefield: Play4Free'nin ilk videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.11.2010 - 14:14
Bedavaya silah, bedavaya asker
Önceki haberimizde, yeni Battlefield oyununun cuma günü duyurulacağını belirtmiştik. EA'den açıklama geldi ve PC platformu için geliştirilen yeni Battlefield oyunu Play 4 Free duyuruldu. Bu yeni oyun, ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunda büyük haritalar, araç kullanımı ve 32 kişiye kadar destek veren çoklu oyuncu modları bulunacak. Görüldüğü üzere grafik motoru olarak da Battlefield 2'den yararlanılmış. Kapalı betaya katılmak istiyorsanız, resmi siteye giderek kayıt olabilirsiniz. Oyunun, 2011'in ilkbahar döneminde çıkması bekleniyor. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield: Play4Free'nin ilk videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×